EMT Savunma güvencesi ile…

1987 yılından bu yana, deneyimli teknik kadrosu ve sunduğu ileri teknoloji ürünleri ile müşterilerine toplam çözüm sağlayan bir kuruluştur.

Emt Elektronik ve EMT Savunma

EMT Elektronik, 1987 yılında Ankara’da kurulmuş bir özel şirketler grubudur. Kuruluşundan bu yana tasarım, mühendislik, üretim ve Ar-Ge yetenekleri ile adli bilişim, siber güvenlik, kriminal inceleme ve endüstriyel nem alma kabinleri alanlarında benzersiz çözümler sağlamaktadır. Tüm bu faaliyetler EMT Elektronik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti, EMT Savunma ve Havacılık San. Tic. A.Ş. ve EMT Sistemler Tasarım Elektronik San. Tic. ve Üretim Ltd. Şti, ticari ünvanları altında gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra şirketimiz derin anlayış ve bilgi birikimini, eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile kolluk kuvvetlerine ve özel kuruluşlara aktarmaktadır. EMT, ürünleri ve servisleri halihazırda 60’tan fazla ülkede kamu ve özel kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

EMT Elektronik, şirketler topluluğunun bir üyesi olan EMT Savunma ve Havacılık, ağırlıklı olarak kolluk kuvvetleri ve savunma sanayiinin ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Bu alanda dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü sürdürmesinin yanı sıra EMT Savunma, Ateşli Silah ve Mühimmat Test Sistemleri FTS-300, FTS-350 ve EMT Ateşli Silah Uzaktan Tetik İstasyonu RTS-100’ü de yerli silah, mühimmat, optik üreticileri ve kolluk kuvvetlerinin kullanım ve hizmetine sunmaktadır.

2200M² ÜRETİM VE OFİS ALANI

DÜNYA ÇAPINDA 40 FİRMANIN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ

AR-GE VE ÜRETİM FAALİYETLERİ

PROFESYONEL ENTEGRASYON HİZMETİ, EĞİTİM, LOJİSTİK VE SERVİS DESTEĞİ

Yeteneklerimiz

Tasarım ve Mühendislik

Üretim

Eğitim

Danışmanlık

Servis ve Destek

Entegrasyon

Küresel Ulaşabilirlik

Akademi